Jídelníček

Aktuální jídelníček:JÍDELNÍČEK1

Alergeny obsažené v jídle:  Přehled alergenů

Hlavní myšlenkou předškolního stravování je nabízet a učit děti stravovacím návykům. Děti se seznamují s potravinami a vytváří si k nim vztah.

Pro zdravý a harmonický vývoj dítěte a vytváření vhodných návyků životosprávy je důležitý pohyb, vnitřní pohoda, zdravé prostředí a v neposlední řadě výživa.

Naše mateřská škola dětem poskytuje plnohodnotnou a vyváženou stravu, kterou sestavujeme podle norem určených pro předškolní zařízení. Denně dětem nabízíme zeleninu a ovoce a saláty z nich. Děti mají celodenní možnost přístupu k pití, kdy si samy mohou vybrat čistou vodu, šťávu či čaj.

Bližší informace: Delfínkova zdravá kuchyně

4 Comments Added

Join Discusion
 1. Dish of fried tomato like absolutely everything. Residents usually require recipe are surprised talent hostess. Even guys with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes excellent combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese gives ruddy crust. Italian herbs turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - easy and nutritious dish for breakfast. Make even sandwiches with fried tomatoes. Cooking tomatoes easily. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried cubes tomatoes. http://stewedtomatoes.top/how-to-make-stewed-tomatoes-with-onion-and-garlic
  17.12.2017
 2. H0xFZu https://goldentabs.com/
  6.1.2018
 3. dEpcjc https://goldentabs.com/
  7.1.2018
 4. 2C2nbV https://goldentabs.com/
  8.1.2018