Informace, akce

ŘÍJEN

14.10.2021 „Já předškoláček“ –  Setkání předškoláčků probíhá v době klidu. Prosíme, aby děti „předškoláčci“, zůstaly po obědě v MŠ. Děkujeme za Vaši spolupráci.

21.10.2021 přiveze divadlo „Koloběžka“ pohádku „O princezně Kolobejdě“. Cena 50 Kč.

unnamed (12)

Zdroj obrázku: pinterest.com

Vážení rodiče a milé děti,

těšíme se na vás 1. září!

  • Příchod do MŠ je do 8 hodin (v případě změny informujte učitelku).
  • Ve společných prostorách (chodba, šatna ) je nutné, aby doprovod dětí (zákonní zástupci) měli respirátor či roušku.

Veškeré informace o chodu MŠ naleznete zde Organizace dne a na třídních schůzkách.

Dětský den 2018


Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na rodičovské schůzky. Schůzky jsou určené pro rodiče všech dětí (nově příchozích i stávajících). Budeme se na Vás těšit!

  • 2.9.2021 ŽELVIČKY a CHOBOTNIČKY
  • 6.9.2021 HVĚZDIČKY

Schůzky se konají v jednotlivých třídách od 17. hodin. Prosíme, pokud je to možné, bez přítomnosti dětí. Děkujeme za pochopení. 

Prosíme, dodržujte hygienická opatření, tj. desinfekce a ochrana dýchacích cest. Děkujeme za pochopení a Vaši spolupráci! 

Školka

Zdroj obrázku: pinterest.com


ZÁŘÍ

1.9.2021 Přivítáme děti v mateřské škole hudebním pořadem pro děti „Přijde k nám návštěva“ Představení se bude konat na zahradě v 10.00 hodin. Akce se koná bez rodičů.

3.9.2021 divadlo Koloběžka „O kouzelné mašince“ Po dlouhé odmlce se těšíme na divadelní představení oblíbeného divadla Koloběžka. Cena 50 Kč.

16.9.2021 „Já školáček“ setkání školáčků se koná v době klidové chvilky. Prosíme, aby děti „školáčci“ nešly tento den domů „po O“ Děkujeme!

23.9.2021 Interaktivní hudební workshop bubnování a muzikoteerapie - akce je určena pouze pro „školáky“ a probíhá v dopoledních hodinách.


Milí rodiče,

rozdělení nových dětí do jednotlivých tříd naleznete zde: ROZDĚLENÍ NOVÝCH DĚTÍ DO TŘÍD

stažený soubor

 Zdroj obrázku: pinterest.com

Nově naleznete v sekci AKTUALITY také složku COVID-19 OPATŘENÍ. Naleznete zde základní informace týkající se naší mateřské školy související s COVID-19 onemocněním (směrnice, opatření apod.).